wybierz język:

Schładzacze CPU SilentiumPC w pełni kompatybilne z Intel Skylake

Opublikowano: 3 grudnia 2015

W nawiązaniu do toczącej się dyskusji dotyczącej uszkodzeń procesorów Skylake pragniemy uspokoić obecnych i przyszłych użytkowników schładzaczy SilentiumPC. Wszystkie nasze modele przeznaczone dla tej platformy są w pełni zgodne ze specyfikacją firmy Intel.

Tę kwestię badamy od końca Listopada 2015, to jest od pojawienia się pierwszych sygnałów od jednej z konkurencyjnych marek. Przeprowadziliśmy serię dodatkowych testów z użyciem procesorów Intel Skylake, które wykazały, że stosowane przez nas zestawy montażowe są bezpieczne i nie uszkadzają substratu procesora. Do chwili obecnej nie otrzymaliśmy również żadnych informacji mogących świadczyć o występowaniu tego problemu zarówno od klientów detalicznych jak i partnerów budujących gotowe zestawy komputerowe.

Jednocześnie podkreślamy, że transport gotowego zestawu komputerowego z zainstalowanym schładzaczem wieżowym jakiejkolwiek marki niezmiennie wymaga odpowiedniego pakowania i staranności, za którą odpowiedzialni są producenci zestawów oraz firmy przewozowe.