wybierz język:

Komputronik Game-ON [PL]

Opublikowano: 24 lutego 2015

Komputery Infinity Game-ON to przede wszystkim bezkompromisowa wydajność w najlepszej cenie oraz bardzo duża możliwość dostosowania komputera do własnych potrzeb.
gry.jpgDo każdego komputera Infinity dołączona zostaje gra o wartości kilkuset złotych! Zaraz po uruchomieniu komputera będą mogli Państwo rywalizować i bawić się, a najnowsze tytuły oferowanych gier zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Przykładowe tytuły dostępnych gier: Batman Origins, Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV, Tomb Raider, Farcry 3 (brak możliwości wyboru, gry dołączane są w zależności od dostępności).
GeForce ExperienceNa komputerze zainstalowano sterowniki graficzne NVIDIA z oprogramowaniem GeForce Experience™, które korzystając z informacji zgromadzonych w superkomputerowym centrum danych NVIDIA optymalizuje ustawienia w zainstalowanych przez Państwa grach na podstawie konfiguracji posiadanego komputera. Gwarantuje to maksymalną jakość obrazu przy jednocześnie doskonałej płynności jego wyświetlania w trakcie rozgrywki. GeForce Experience™ zapewnia także automatyczną aktualizację sterowników do najnowszej wersji bez konieczności ingerencji użytkownika.
msi.jpgPłyta główna MSI została zbudowana tak, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników. Napakowano ją technologiami, które z każdego elementu komputera wyciskają 100% a nawet więcej jego fabrycznych możliwości. Przekłada się to na większą wydajność za te same pieniądze oraz gwarantuje pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Firma MSI rozwija swoje produkty w oparciu o opinie znanych graczy i overclockerów a jej płyty są wielokrotnie nagradzane oraz biją rekordy wydajności.
pamiec.jpgG.SKILL to jeden z największych producentów pamięci dla entuzjastów i overclockerów. Co trzeci profesjonalista wybiera pamięci G.SKILL ze względu na selekcjonowane chipy, niezawodność i wydajność (źródło HWBOT). Każdy komputer Infinity wyposażony jest w co najmniej 8 GB pamięci RAM co zupełnie wystarcza do sprawnej pracy, jest on również przygotowany na rozszerzenie jej nawet do 32 GB (zapytaj handlowca o odpowiednie moduły).
Gladius M40SilentiumPC Gladius M40 to obudowa łącząca wszechstronną funkcjonalność oraz kompaktowe, jak na obudowy midi tower, wymiary. Z zewnątrz stylistyka jest stonowana, dominuje kolor czarny. Panel przedni wyposażony został w niezbędne złącza takie jak USB 2.0 i 3.0, stację dokującą dla dysków SATA a także złącza audio. Zamontowane regulatory obrotów wszystkich wentylatorów w obudowie dają pełną kontrolę nad wydajnością i głośnością systemu chłodzenia komputera.
Deus G1 600WZasilacz SilentiumPC Deus G1 jest gwarancją cichej i stabilnej pracy komputera. Dzięki szerokiej gamie złączy daje możliwość rozbudowy komputera w przyszłości. Certyfikat 80+ Bronze zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej, a siedem systemów zabezpieczeń gwarantuje bezawaryjną i stabilną pracę całego komputera.
wentylator.jpgNiezwykle wydajny system chłodzenia złożony z pięciu wentylatorów 120mm w obudowie oraz jednego na procesorze oferuje bardzo cichą pracę a zarazem dba o optymalne odprowadzanie ciepła z komputera. Dzięki temu każdy komputer Infinity Game-ON został przygotowany do ciągłej pracy. Komputer otrzymał również radiator procesora wykonany w technologii „Heat Pipe”.
kieszeń na dyskiZastosowanie w obudowie komputera kieszeni do dysku twardego HDD 3,5” umożliwia zamontowanie dowolnego już posiadanego dysku lub wybór jego modelu i pojemności przy zamówieniu komputera i zamontowanie go w bardzo prosty sposób samemu w domu ( zapytaj handlowca o odpowiedni model )
windows.jpgPełna zgodność ze wszystkimi, najpopularniejszymi systemami operacyjnymi sprawia, że komputer Infinity Game-ON będzie łatwy do skonfigurowania po zakupie i zagwarantuje długoletnie wsparcie dla aplikacji oraz gier (zapytaj handlowca o odpowiedni system).
Energy StarKomputer spełnia rygorystyczną normę zużycia energii elektrycznej Energy Star 5.0 co gwarantuje niską uciążliwość dla środowiska oraz mniejsze koszty eksploatacji.
Energy Star - międzynarodowy program mający na celu promowanie produktów energooszczędnych i zmniejszenie wydzielania gazów będących przyczyną efektu cieplarnianego. Energy Star zainicjowały w 1992 roku dwie instytucje: Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych. Od 1 lipca 2009 r. obowiązuje standard Energy Star 5.0
Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów na stronie Komputronik.pl GAME-ON.